Горячая линия: 0 800 300 409

каркасные домки для дачи недорого уютно

Рейтинг страницы Отзывов: 1

Автор: каркасные дома киев 100кв.метрів

каркасные домки для дачи недорого уютно

+380680984954  Велика кількість власників земель, дачників, не мають змогу збудувати хату на 100кв.метрів, а земля в той час є. От наша компанія і стане їм в нагоді.


Строительство, проектирование, ремонт каркасных домов в Киеве, Днепре и по всей Украине, #коттеджи и #канадские #дома ,fyb под #ключ, телефон в Киеве : +380(44)2334303, +380(50)2117282.

каркасные домки для дачи недорого уютно

+380680984954 Світові тенденції в галузі будівництва не стоять на місці. Сьогодення провокує на розробки і удосконалення вже відомих технологій. Так і чуємо звідусіль, то Китайці за місяць збудували хмарочос, то Німці вигадали енергоефективні будинки.

Саме це і змусило нас модернізувати виробничі лінії заводу, і запропонувати ринку України та Європи цікавий продукт. Але про все по порядку….

Український ринок нерухомості зазнав великої трансформації за останній час.

Великі особняки на 1000-2000кв.метрів відходять в минуле. За великими маєтками потрібно слідкувати, чого тільки вартують газ та електроенергія, які дорожчають день від дня. Тому приходять нові, альтернативні види енергії, якто сонячні батареї, чи вітрогенератори, гідростанції, теплові насоси, тощо... Які потроху починають відтісняти стандартні рішення.

Так і будинки становляться все меншими і більш практичними. Шанувальники великих просторів на 600 квадратних метрів, переглядують свої потреби в бік практичності і вибирають хати в двісті квадратних метрів (адже функціонально однаково) але по експлуатації все ж приємніше.

Завод Екодом відомий в Україні з 2007 року, як завод індивідуального каркасного домобудівництва. За роки роботи було реалізовано велику кількість індивідуальних та комерційних проектів в основі дерев`яного каркасу. 

У 2017 році за рахунок модернізації виробничих ліній, Українському споживачу було запропоновано новий продукт, MassHouse – народні будинки. Будинки заводського виробництва конвеєрного циклу, які виготовляються за два тижні.
Архітекторами компанії було розроблено декілька стандартних модулів від 18-55 кв.м., з урахуванням всіх функціональних зон. У всіх будинках MassHouse маємо стандартні рішення, що є передумовою здешевлення вартості і швидкого виробництва.

Велика кількість власників земель, дачників, не мають змогу збудувати хату на 100кв.метрів, а земля в той час є. От наша компанія і стане їм в нагоді. Тим самим з`являється можливість мати свою дачу, свій будинок, як у найбільшої кількості населення України. Вартість будинків MassHouse починається зі 150 000грн/комплект, що дає змогу мати свій дім вихідного дня, вже сьогодні.

Розгалужена мережа дистрибуції дозволить людям у всіх областях України, без обмежень у часі купувати будинки (повторюсь, які виготовляються два тижні) Невеликі стандартні будинки заводського виготовлення, не тільки вартують дешево, а і їх експлуатація дуже економічна, завдяки розмірам та технології виробництва.
 

Строительство и проектирование каркасных домов в Киеве и Украине, #коттеджи , #канадские #финские #фахверк #дома под #ключ, из различных материалов: дерево пенобетон,СИП панели, кирпич, эковата, срубы, каркасы, телефон строителей в Киеве : +380442334303, +380502117282.

Города в которых стоят готовые построенные дома, коттеджи, возведенные фахверки, приземленные дачи и сауны - Киев/Kiev, Харьков /Kharkiv,Днепр /Dnipro,Одесса/ Odessa, Львов /Lviv, Винница /Vinnytsia, Кривой Рог /Kryvyi Rih, Луцк, Житомир, Чернигов, Запорожье.

Возможны различные варианты строительства зданий, сооружений и строительных материалов европейского и украинского производства, поэтому стоит сразу  присмотреть различные варианты рождения домика.

 
фахверковые дома украина
Основные схемы строительство и реконструкции Вашего дома.
1. Монолитный фундамент +кирпичная кладка + монолитное перекрытие + керамическая шиферная кровля = классика, покруче любого евродома;
2. Буронабивной свайный фундамент + каркасный дом + металлическая кровля = euroдом; 
3. Монолитный фундамент + каркасно-стеклянный дом + мягкая кровля =  Фахверк euro house;
4. Винтовые сваи  + каркас + соломенные блоки + мягкая кровля = евро экопанская хата;
5. Ленточный фундамент или монолитная плита + геокупол + мягкая кровля = это что-то фантастическое;
6. Ленточный фундамент + быстросборный, быстровозводимый, быстромонтируемый модульный дом заводской готовности = euro домик;
7. Типо фундамент + мергель + шуба + пенопласт + шиферная кровля = снижаем теплопотери;
8. Ленточный фундамент + соломенные блоки  + мягкая кровля = это euro экохата.
9. Я не знаю что хочу, но у меня миллион баксов, для инвестиций = будем думать, проектировать, считать, строить

| главная страница строительного портала украины | доступные цены на строительство каркасных домов в киеве | реконструкция зданий домов дачи в одессе | канадский немецкий финский украинский euro каркасный дом в киеве | проекты и фото построенных каркасных домов в днепре | готовая смета на недорогой каркасный дом в харькове | проекты модных euro домов коттеджей дач особняков в киеве | о строительной компании и людях которые проектируют строят euro дома в киеве | контакты строителей домов в украине | проектирование красивых каркасных домов в киеве | строительство euro каркасных домов киев одесса харьков | блог по строительству каркасных домов, полезные советы, отзывы | строительство классики кирпичные дома коттеджи |

Поделиться:

Нет комментариев. Ваш комментарий может быть первым!

Оставить отзыв